PL ENGLISH
 
     
 

ZARZĄD I DYREKCJA    
Andrzej Gos
Dyrektor Generalny
Członek Zarządu
 
a.gos@ice-full.com.pl
 
Tadeusz Mikulski
Dyrektor Rozwoju
Członek Zarządu
 
t.mikulski@ice-full.com.pl
 
Stanisława Wołczyk
Dyrektor Finansowy
Członek Zarządu

s.wolczyk@ice-full.com.pl
 
Krystyna Kozik
Asystentka Zarządu
Tel. 44 725-88-00
Tel. kom. 785-079-747
k.kozik@ice-full.com.pl
 
 
 
 
 
 
 
   

 
 
 
 
 
KIEROWNICY SPRZEDAŻY
   

Aneta Perlroth
Kierownik Sprzedaży
Opoczno, Piotrków Tryb.
Tel. kom. 663-401-337
a.perlroth@ice-full.com.pl
 
  Tomasz Demus
p.o. Dyrektora Sprzedaży
Kierownik Sprzedaży
Tomaszów Mazowiecki, Łódź
Tel. kom. 605-400-798
t.demus@ice-full.com.pl

Tomasz Cebulak
Kierownik Sprzedaży 
Świdnica
Tel. kom. 605-400-313
t.cebulak@ice-full.com.pl
 
     

Krzysztof Lenarczyk
Kierownik Sprzedaży
Kozienice
Tel. kom. 783-961-632
k.lenarczyk@ice-full.com.pl
 
  Piotr Stefaniak
Kierownik Sprzedaży
Sochaczew, Piątek
Tel. kom. 607-403-078
p.stefaniak@ice-full.com.pl
 

Patryk Adamus
p.o. Kierownika Sprzedaży
Włoszczowa
Tel. kom. 663-400-990
p.adamus@ice-full.com.pl
 
 DZIAŁ KADR    
Katarzyna Krześlak
Specjalista ds. płac i kadr
 
Tel. kom. 663-401-813
Tel. 44 725-88-27
k.krzeslak@ice-full.com.pl
   
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
- Tomaszów Maz. ul. Spalska 19/27
Marlena Jałmużna
Główna Księgowa ICE-FULL Sp. z o.o.
Tel. kom. 783-961-626
m.jalmuzna@ice-full.com.pl
Paweł Ogórek
Główny Księgowy PPHG ICE-FULL
Tel. kom. 601-149-572
p.ogorek@ice-full.com.pl

 

 

 

 
     
     
 
   
 
projekt i realizacja
 
PL ENGLISH